Ana SayfaAkademik KadroLisans ProgramıLisansüstü ProgramıEtkinliklerLinklerİletişim
 
 
 

Yeni Türk Lirası Promosyon Ürünleri Proje Pazarı

Üniversite - Sanayi işbirliği'ne başarılı bir örnek daha!..

İTÜ - İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü ve PROMOTÜRK - Promosyon Ürünleri İmalatçıları ve Satıcıları Derneği işbirliğinde yapılan, Yeni Türk Lirası İçin Promosyon Ürünleri tasarımlarından seçilen projelerin üretici firmalarla buluştuğu PROJE PAZARI MARKETINGiST Fuarı bünyesinde PROMOTÜRK Standında 4. Salonda yer alıyor.

Pazarlama zincirinin her halkasını ürün ve hizmetlerinden yararlanacak kitle ile ilk kez bu kadar “geniş bir platform” üzerinde bir araya getirecek olan, pazarlama etkinliklerinin öneminin ve süreçlerinin anlatılacağı konferanslarla zekayı “bilgi” ile destekleyecek, pazarlama alanında ilk kez B2B fuar olması özelliği ile piyasaya gerçek bir “hareket” getirecek, içeriği ve misyonu ile yalnızca bir fuar değil Türkiye’de yapılan en geniş kapsamlı, “gerçek” bir pazarlama zirvesi olacak MARKETINGiST fuarında yer alacak olan YTL İçin PROMOSYON ÜRÜNLERİ PROJE PAZARI’na katılımınızı bekliyoruz.

İTÜ EÜTB ve PROMOTÜRK işbirliği ile EUT 311E Product Design V dersi kapsamında 2004 Güz döneminde gerçekleştirilen Yeni Türk Lirası (YTL) İçin Promosyon Ürünleri tasarımları MARKETINGiST Fuarında PROJE PAZARI kapsamında sergilenecektir. Bu ürünler Promotürk Derneği üyeleri tarafından üretilmek üzere değerlendirilecek ve YTL geçiş aşamasında genç tasarımcıların yaratıcılıkları sergilenecek ve Promosyon ürünleri sektöründe üretilmek üzere değerlendirilecek olan tasarımlar sektöre farklı bir renk getirecektir.

Marketing İstanbul Reklam, Promosyon Ürünleri ve Pazarlama Hizmetleri Fuar ve Konferansı

Fuar : 19 Kasım 2004 Cuma - 21 Kasım 2004 Pazar

Adres: Tüyap Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
E-5 Karayolu, Gürpınar Kavşağı
Beylikdüzü / Büyükçekmece 34522, İstanbul/ Türkiye

Ziyaret Saatleri : 11.00 – 20.00
Açılış : 19 Kasım 2004, Cuma, Saat : 11.00